O mně / About Me

Narodila jsem se 2.6.2010 v Kamenných Žehrovicích v CHS  Bohemia Ness. Máma Black Storm měla kromě mě ještě 9 ocásků.  26.7.2010 k nám přijeli dva dvounožci od Brna pro svého prvního velkého knírače. Váhali mezi šňůrkou bílou, černou a fialovou a byli dost bezradní.  Tak jsem to vzala do svých tlapek a dnes vím, že jsem si vybrala dobřecheeky.

 

Kromě mě a dvounožců s námi bydlí 4 kočky, 4 slepice a 1 kohout. Zvířátka nehoním, neb jsou užitečná.
Kočka v pelíšku v zimě báječně hřeje a občas mi něco nechají ve své misce. MŇAM!
Zakousnout slepici je zábava možná jednou, ale s živou slepicí je to lepší. Občas totiž dostanu syrové vajíčko. MŇAM! Pobíhání na výstavě s paničkou moc zábava není, ale prý se to taky musí. A i když rozhodčí náhodou nepozná, že jsem ze všech nejkrásnějšíJ, dostanu na závěr dobrůtku. MŇAM!

 


 

 

Cvičení  s pánečkem je zábava vždy.
Když jdu po louce s nosem správně u země, najdu si odměnu. MŇAM!
Když přeskočím, přinesu, nepřekusuju, sednu, lehnu, zůstanu a podobné taškařice, kterých se páneček nemůže nabažit, dostanu odměnu. MŇAM!
Když oběhnu správné zástěny, najdu záškodníka, správně vyštěkám a počkám na tu správnou chvíli můžu se zakousnout do rukávu. Největší odměna!

 

 

Když zrovna nepracuji (necvičím, nebo se nepředvádím), věnuji se svým koníčkům. Moc ráda plavu, občas si jdu zaběhat (na coursing), setkávám se s přáteli, nebo jen tak odpočívám.